O nás

„DVERMAN – špecialista na dvere“ je projekt, ktorý prešiel a stále prechádza svojim vývojom. Jeho autorom som ja, Július Gyalog a dnes som majiteľom a konateľom rovnomennej spoločnosti. História projektu siaha do r. 2009, kedy som si vo vtedajšom zamestnaní uvedomil, že dvere sú unikátny prvok interiéru a skvelý predmet podnikania. Spájajú v sebe cit pre detaily a vkus a súčasne vyžadujú kreatívny a inovatívny prístup z hľadiska ich konštrukcie, vlastností a oblasti využitia.

Tiež som pochopil, že ani ten najkvalitnejší výrobca nemôže pokryť svojou produkciou všetky oblasti, v ktorých sú dvere potrebné. A preto som začal vyberať a skladať produkty viacerých výrobcov podľa toho, kto sa čomu prioritne venuje, v čom „je dobrý“. A v mojich očiach ponuka nevyzerala: „Predávame zn. XY a oni majú tieto dvere a zárubne“.

Vyzerala: „Aké dvere si predstavujete do Vášho bytu? Laminátové môžeme doporučiť takéto, lebo výrobca sa venuje len laminátu a ponúka až 28 dekórov, dýhované zase takéto a máme aj certifikované vchodové bezpečnostné, ktoré vieme zladiť dekorom aj parametrami.“ A to všetko za veľmi prijateľných obchodných a dodacích podmienok vrátane zamerania a montáže. A sú to predovšetkým slovenskí a českí výrobcovia a potom uznávané svetové značky  z oblasti dverovej, uzamykacej a bezpečnostnej techniky.

Obnovil som teda svoje živnostenské oprávnenie, ktoré mám od r. 2002 a začal som skladať svoje portfólio výrobcov a dodávateľov dverí, zárubní, kovania, zámkov, stolárov, dielní a majstrov na dodatočnú úpravu povrchu dverí a zárubní, montážne skupiny a špecialistov, ktorí boli už vtedy po technickej stránke o veľa ďalej ako ja. Názov DVERMAN mi prišiel vtipný a praktický. Sú rôzni majstri a špecializované firmy s podobným názvom a perfektne ich vystihuje (ALUMAN-hliníkové disky kolies, LABORMAN-firma p. Laboreckého, Parkettmann-parketárska firma atď.). A pre vysvetlenie som pridal slogan, ktorý vystihuje moju víziu – stať sa špecialistom na dvere a vytvoriť štandard pre takúto službu.

V r. 2012 dozrel čas pre „upgrade“ formy podnikania a založil som DVERMAN, s.r.o. Už vtedy sa mi často stávalo, že mi na stavbe alebo u mojich partnerov hovorili pán Dverman, namiesto pán Gyalog. Bolo to jednoducho chytľavé a zároveň praktické. Do dnešnej doby sme realizovali s našimi partnermi už mnoho projektov na Slovensku aj v Rakúsku. Prevádzky BILLA, prístavbu OC AVION, OC AUPARK, prevádzkové a výrobné haly, mnoho sídiel súkromných spoločností a privátnych zákazníkov.

Naša ponuka dnes zahŕňa overené produkty od overených výrobcov zo Slovenska a blízkeho okolia. Už poznáme kritériá kvality a vyberáme si produkty a výrobcov, za ktorých sa vieme zaručiť svojou povesťou a menom. A túto záruku posúvame ďalej našim zákazníkom a tým, ktorým nás doporučia. Našim klientom poskytujeme vždy plný servis od zamerania a konzultácie až po profesionálnu montáž a záručný či pozáručný servis.

V r. 2016 sme začali novú etapu našej činnosti a spustili sme náš prvý eshop Biele dvere na rovnomennej doméne www.bieledvere.sk. Je to prvý slovenský eshop zameraný na dvere – vnútorné, vonkajšie, bezpečnostné, technické, protipožiarne atď. výlučne v bielej farbe. Ponúkame overené „bestsellery“ aj dizajnové vychytávky. Kolekcia EXPRES je okamžite k odoslaniu v prípade súrnej potreby zákazníka.

Samozrejme v rovnakom štandarde ako všetko do teraz. Seriózne a s garanciami.

Do budúcnosti pripravujeme vlastný produkt, na ktorého vývoji pracujeme a skúsime si udržať tempo inovácií, na ktorých sme sa stali závislými.

Pridaj komentár