Obklad schodiska

Schodiskový systém TOPSTEP – riešenie pre každé schodisko

topstep-vrch

wp011aab69_05_06 Schodiskový obklad TOPSTEP je unikátny spôsob, ako zo starého či úplne nového schodiska urobiť krásny a vysoko funkčný prvok vášho interiéru. Ako ucelený obkladový systém s detailne prepracovanými prvkami splní aj najvyššie nároky a očakávania v oblasti dizajnu a vkusu.

TOPSTEP je jednoduchý a veľmi variabilný, vhodný na betónové, drevené, oceľové alebo kamenné schodisko. Ponuka dekórov sa stále aktualizuje a zahŕňa klasické aj moderné vzory drevín, mramoru alebo abstraktných tvarov.

HPL laminát z produkcie ABET Laminati je zárukou kvalitného a odolného povrchu.

Viac ako 10 rokov vývoja a výroby obkladu TOPSTEP prinieslo veľa skúseností a ich výsledkom je profesionálny obkladový systém, ktorý má mnoho spokojných klientov v Českej republike, Nemecku, Belgicku.

Na Slovensku Vám ho prináša spoločnosť Dverman, s.r.o. , oficiálne zastúpenie pre Slovensko.

Obklad schodiska TOPSTEP je plnohodnotným a moderným riešením pre Vaše schodisko. Odolný a vkusný povrch, rokmi preverená konštrukcia, množstvo doplnkov a kvalitné materiály použité na jeho výrobu premenia Vaše schody na dominantu Vášho interiéru.

Obklad schodiska TOPSTEP  je dostupný v dvoch základných variantách.

Ako profesionálny systém určený na inštaláciu odborne zaškolenými montážnikmi a stavebnica FLEX pre zručnejších domácich majstrov alebo ako ekonomický variant schodiskového obkladu.

topstep-text1
topstep-text2

Profesionálny systém sa skladá zo stupníc, podstupníc, hliníkovej vyrovnávacej lišty a jej stabilizačnej výplne a voliteľných doplnkov ako sú bočnice, podesty alebo štýlové LED osvetlenie zakomponované do samotného obkladu.

Jednotlivé prvky sú dostupné v širokej škále rozmerov a dekórov, hrúbka materiálu je 16mm a je dodávaný ako hotový polotovar pre ďalšie spracovanie vyškolenými montážnymi pracovníkmi (rezanie, skracovanie, olepovanie a pod.).

a1a2

Hobby stavebnica FLEX sa skladá zo stupníc, podstupníc, plastovej rohovej lišty a obmedzenej ponuky príslušenstva. t.j. podesta a bočnice iba v jednom rozmere, stavebnica je dostupná len v štyroch dekóroch a v obmedzenom rozsahu rozmerov. K stavebnici FLEX nie je možné použiť LED osvetlenie. Je dodávaná v kartónovom balení po 2 ks vybraných prvkov spolu s montážnym materiálom a návodom na inštaláciu. Hrúbka materiálu je 10mm.

Je pripravený k okamžitej montáži, ktorú zvládne každý šikovný domáci majster.

b1b2

Pridaj komentár